Ersağ Üyelik ve Üye Olma Şartları

Ersağ Yeni Üyelik

Ersağ Üyelik Nedir? Nasıl Para Kazanılır?

Ersağ üyelik, Ersağ markası çatısı altında bulunan ürünlerin satışını yapmak isteyen kişilere hitap eden bir faaliyettir. Ersağ üyesi olan kişiler, kazanç sağlamak için ya da Ersağ ürünlerine yüzde 25 daha ucuza sahip olabilmek için üyelik başvurularını gerçekleştirirler. Ad ve soya ad bilgisi, telefon numarası, TC kimlik numarası ve adres ile yapılan basit bir başvuru sonrasında, dileyen herkes üye olabilmektedir.
Kişisel bakım, temizlik ve takviye gıda alanında ürün satışı gerçekleştirilen marka bünyesine katılmak, ailenin bir parçası olmak ve bu durumdan kazanç elde etmek tamamı ile kişilerin kendi elindedir. Ersağ, kendisine üye olan ve sponsor olarak adlandırdığı satış temsilcilerine belirli bir oranda pay verir. Üyelerin bu payı elde etmesi, ürün satması koşuluna bağlıdır. Dolayısı ile üyeler, satış yaptıkça ürün başına komisyon alma şansı elde ederler. Kısacası Ersağ çatısı altında çalışmak ev para kazanmak, kişilerin kendi çabasına bağlı olarak gelişme göstermektedir.

Ersağ Üyelik Avantajları

Ersağ, temizlik, kozmetik ve gıda takviyesi ürünleri ile sektörde hizmet veren bir markadır. Bu marka, kişilere ihtiyaç duydukları ürünlerin teminini gerçekleştirirken aynı zamanda satış temsilcisi olarak kazanç ek kazanç sağlamak isteyen kişilere iş imkânı sunmaktadır. Dolayısı ile Ersağ üyelik avantajları sayesinde kişiler, dilerlerse Ersağ ürünlerini piyasa koşullarının altında bir fiyat ile alabilmekte, dilerlerse de bu ürünlerin satışını yaparak ek bir kazanç elde edebilmektedirler.
Ersağ markasının üyelerine sunduğu avantajların bazıları şunlardır:
Ersağ çatısı altında üyelik aidatı bulunmamaktadır.
Ersağ’da üyelerine dayatılan herhangi bir alışveriş zorunluluğu bulunmamaktadır.
Üyelerin her ay alışveriş yapma zorunluluğu bulunmamaktadır.
Alışveriş gerçekleştirilmemesi nedeni ile Ersağ üyelikten silinme durumu söz konusu değildir. Dileyen kişiler, ömür boyunca Ersağ’da üye olarak kalabilmektedir. Dileyen kişiler ise istedikleri zaman üyeliklerini iptal edebilmektedir. Ersağ markasının, üyeleri bağlayıcılığı bulunmamaktadır.
Ersağ üyesi olan kişiler, Ersağ ürünlerine katalog fiyatlarından yüzde 25 daha ucuza sahip olurlar.
Ersağ’da yapılan her 100 TL’lik alışverişte 1 adet ürün, 200 TL’lik alışverişlerde ise 3 ürün hediye olarak gönderilmektedir.
Ersağ tarafından gönderilecek olan hediye ürünler, üyelerin kendisi tarafından belirlenmekte, tercih şansı tanınmaktadır.
100 TL’nin üzerinde yapılan alışverişlerde kargo ücreti bulunmamaktadır.
İlk alışverişlerde katalog gönderimi yapılır ve bu katalog için üyelerden herhangi bir ücret talep edilmez.
Ersağ ürünlerinin katalogları yıllık olarak çıktığı için her ay değişmez ve üyelerin ürün-fiyat takibi yapması kolaylaşır.
Ersağ’da ürün fiyatları bir yıl boyuca sabit kalır; değişikliğe uğramaz; zamnlanmaz.
Her ay düzenlenmekte olan ek kampanyalar bulunmaktadır ve bu ek kampanyalar dâhilinde, 200 TL’lik alışverişler promosyon ürün sayısı 3 yerine 5 adet olmaktadır.
Ersağ çatısı altında alışverişler yasal olarak gerçekleştirilmektedir ve fatura düzenlemesi yapılmaktadır. Bu sebeple üye olan kişilerden TC kimlik numarsı bilgisi alınmaktadır.

Ersağ ile Ne Kadar Para Kazanabilirim?

Ersağ çatısı altında bulunan ya da Ersağ bünyesine katılmak isteyen kişilerin merak ettiği soruların başında Ersağ ile ne kadar para kazanabilirim sorusu gelmektedir. Ersağ üyeleri, elde edecekleri kazancı yalnızca kendisi belirlemektedir. Markanın uyguladığı herhangi bir üst kazanç ya da alt kazanç limiti bulunmamaktadır.
Ersağ ürünleri, üyelerine özel olarak yüzde 25 indirimli olarak satılır. Dolayısı ile Ersağ sponsorları yaptıkları satışlar neticesinde, ürün başına yüzde 25 kazanç elde eder.

Ersağ Üyelik Şartları – Kimler Üye Olabilir?

Ersağ, sektörde bulunan benzer markalara göre çalışmanın en keyifli olduğu, şartlarının en geniş olduğu ve aynı zamanda temsilcilerine en çok kazandıran bir marka olmaktadır. Ersağ’ın ekip üyeleri, kaliteli ürünlerin satışını yaparak kaliteli bir ticaret gerçekleştirirken aynı zamanda yaptığı işin sonucunda elde ettiği kazançlar ile oldukça tatmin olmaktadır.
Ersağ üyelik şartları kısaca şunlardır:
Üye olacak olan kişiler, 18 yaş sınırını geçmiş olmalıdır.
Ersağ Üyelik başvurusu esnasında TC kimlik numarası bilgisini vermek zorunludur.
Üye olunan ay içinde ilk alışverişlerde en az 100 TL alt limiti bulunmaktadır. Ayrıca 100 TL’lik alışveriş yapan üyelere, kampanya dahilinde seçecekleri 1 ürün hediye olarak gönderilmektedir.
Görüldüğü üzere, Ersağ markasının üyelerinin işleriniz zorlaştıracak ya da onları zora sokacak olan herhangi bir şart durumu bulunmamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir