Ersağ Üyelik Başvurusu

Yeni Üyelik İçin Aşağıdaki Formu Lütfen Eksiksiz Bir Şekilde Doldurunuz. Her türlü destek ve bilgi için 0542 480 98 99 Numaralı Whatsapp hattımızdan bize 7/24 ulaşabilirsiniz…

Ersağ Üye Ol

Ersağ üyeliği için yapılması gereken temel işlemlerin başında başvuru formunu doldurmanız yeterli olacaktır. Formu doldurmanız ile birlikte sistemde talebiniz hemen düşer. Bu durumda yetkilimiz bilgileriniz doğrultusunda başvurunuzu gerçekleşleştirerek tarafınıza sponsor üye numarası bildirilmektedir. Ersağ üyelik işleminizin aktifleşebilmesi için başvuru talebiniz sonuçlanır sonuçlanmaz, istediğiniz zamanda 100 TL’lik sistem üstünden alışveriş yapmanız gerekir. Üye olunduktan sonra ise ister kendiniz için isterseniz üyeleriniz için kampanyalar ile alakalı, karlı çıkmanız için takipte bulanmanızı öneririz.

Adresinizi tam ve eksiksiz olarak girdiğinizden emin olun.

Ersağ üyelik başvurusu yapabilmek için neden kimlik numarası istediği hakkında bilgilendirme

Ersağ Üyelik

Ersağ üyeliği için başvuruda bulunurken, sizlerden T.C kimlik numarası istenir. Bu durum alışverişlerde düzenlenen faturalar için yasal bir zorunluluktur. Kişisel bilgiler ve iletişim alanları eksiksiz bir şekilde doldurulmalıdır. Aynı zamanda bilgiler doldurulurken, mesleki bilginizi boş bırakabilirsiniz. Doldurulan üyelik bilgileri firmamızda gizli bir şekilde saklanır. Üyelik işlemleri bittikten sonra, ister kendiniz için isterseniz de satış yapabilmek adına sipariş oluşturabilirsiniz.
Üyelik kaydının açılmasının ardından ise firma yetkilileri tarafından onay sağlanacaktır. Ersağ Üyelik onayı ile üye numarası ve giriş şifreniz sizlere bildirilecektir. Formda bulunan sponsor numarası bölümüne daha öncesinden üye olan biri için üyelik numarası girilerek onun üyesi olabilmek mümkündür. Üyelik işlemlerinde ise herhangi bir ücret talep edilmez. Sipariş verilirken, siparişlerde hiçbir kota bulunmaz ve istenilen sayıda ürün tek seferde sipariş edilebilir.
Onay işleminden sonra ise verilen sponsor numarasını üye olmak isteyen tanıdığınıza vererek üyeniz olmasını sağlayabilirsiniz. Üyelikler istenildiği zaman ücretsiz bir şekilde ve taahhütsüz olarak yapılır. Aynı zamanda iptalde edilebilmektedir. Üye olunduğunda ürünler hakkında tarafınıza detaylı bilgiler verilir. Bu bilgileri satış yapmayı planlıyorsanız, satış yaparken kullanabilirsiniz. Aynı zamanda çevrenizi de Ersağ ürünleri ile alakalı bilgilendirebilirsiniz.

Ersağ network marketing sistemi yapacağınız tüm alışverişleriniz için, ticari işlem olduğundan dolayı faturalandırılması yasal zorunluluktur. Faturalandırma yapılabilmesi için Vergi Numarası ya da Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Numarası (T.C Kimlik No) gerekmektedir. 29/08/2006 Tarihli, 26274 Sayılı resmi gazetede ilanı üzere, 2007 yılından sonra yapılan faturalandırmalarda Vatandaş numarası TC kimlik numarası yazma zorunluluğu getirilmiştir. Bu nedenle Ersağ üye temsilcilik kaydının gerçekleşmesi için gereklidir…