ERSAĞ TEMİZLİK ÜRÜNLERİ

Temizlik malzemeleri günlük hayatımızda en çok kullandığımız ürünlerdir. Bu ürünleri kullanırken doğru tercihler yapmamak ilerleyen zamanlarda sorun yaratabilir. Doğru tercihler yapmak için de kullanılacak malzemeyi iyi seçmek gerekir. Ürün seçerken vücutta yaratacağı sorunlara dikkat etmek doğabilecek zararları azaltmaktadır. Temizlik malzemeleri seçiminde özellikle içerdiği maddelere dikkat etmek gerekir. Bu maddelerden biri de kanserojen maddelerdir. Ersağ temizlik ürünleri kanserojen maddelerden uzak olması ile beğeni kazanmaktadır. Temizlik yaparken güvenle kazanacağınız bir marka olarak hep dilediğiniz temizliği yapmanızı hem de evinizdekileri kanserojen maddelerden korumanızı sağlar. Zarar veren temizlik maddeleri solunum yolu veya deri yolu ile vücudunuza karışabilir.

Ersağ Temizlik Ürünleri Katalog ve Fiyat Listesi

Ersağ temizlik ürünleri farklı fiyatlarda karşımıza çıkmaktadır. Her bütçeye uygun ürün bulunması daha yaygın kullanım alanına sahip olmasını sağlamaktadır. Ürünler farklı boyutlarda ve kampanyalı fiyatlarda olabilmektedir. Bu nedenle ürün seçimini yaptıktan sonra kendinize uygun fiyatları rahatlıkla bulabilirsiniz. Ersağ ürünlerin boyutları da farklılık göstermektedir. Bu nedenle fiyatlandırmalar da farklı şekillerde karşımıza çıkmaktadır.

Temizlik ürünleri kendi kategorisine göre fiyatlandırılmaktadır. Daha sık kullanılan ürünler belirli dönemlerde olan kampanyalarla uygun fiyatlarla alınabilir. Bütçeyi zorlamayan bu ürünler ile eviniz tertemiz hale gelecek.

Ersağ Kozmetik Ürünleri Katalog Listesi İçin Tıklayınız

Ersağ Temizlik Ürünleri Nasıl Kullanılır

Ersağ temizlik ürünleri kullanım kolaylığı da sağlamaktadır. Ürünler kullanım yerine göre farklı miktarlarda eklenebilir.

*Çamaşır temizleme ürününde kullanım kapak ölçüsü şeklinde olmaktadır. Deterjan kısmına ekleyeceğiniz 1-3 arası kapak ölçüsünü çamaşırlarınıza veya özelliğine göre ayarlayabilirsiniz. Beyaz çamaşırlarınız için bu miktar bir miktar artabilir. Eğer ön yıkama kullanacaksanız bir kapak da ön yıkama suyuna eklemeniz daha iyi sonuçlar almanızı sağlayacaktır.

*Beyaz çamaşırlarınızın kusursuz olmasını istiyorsanız yıkamanıza ek olarak bir kapak da beyazlar için özel çamaşır tozundan eklemelisiniz. Bu sayede bembeyaz çamaşırlar elde edebilirsiniz. Ön yıkamalı çamaşırlarda bir kapak fazla eklemeniz daha beyaz çamaşırlar elde etmenize yardımcı olacaktır.

ERSAĞ TEMİZLİK ÜRÜNLERİ” üzerine 2 düşünce

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir