Ersağ Bayan ve Erkek Parfümleri

Ersağ, kadın ve erkek parfümleri hizmeti ile de müşterilerine hitap etmektedir. Birbirinden güzel aromatik bitkiler ve çiçekler ile hazırlanmış olan parfümler, kullanıcılar arasında oldukça sevilmekte ve ilgi görmektedir.

 


Ersağ kadın erkek parfümleri oldukça geniş bir yelpazede müşterilere sunulmaktadır. Birbirinden hoş kokulara sahip olan bu parfümler, kullanıcılar tarafından sürekli olarak kullanılmakta ve adeta kişiselleştirilmektedir. Uzun saatler boyunca kalıcılık özelliği olan bu parfüm çeşitlerini hemen incelemek için katalog incelemesine başlayabilirsiniz.

Ersağ Parfüm Fiyatları

Ersağ parfüm fiyatları, parfümlerin çeşitlerine ve ml özelliklerine göre farklılıklar göstermektedir. Tüm Ersağ parfümleri fiyatlarının ortak yönü; değişken değil; sabit olmasıdır. Çünkü Ersağ çatısı altındaki tüm ürünlerde olduğu gibi kadın ve erkek parfümlerinde de katalog aylık olarak değil; senelik basılmaktadır. Dolayısı ile fiyatlar bir sene içerisinde sürekli olarak sabit kalmakta ve herhangi bir zamma uğramamaktadır. Böylelikle Ersağ parfümlerini tercih eden kişiler, yıl boyunca sabit fiyat garantisi ile rahatlıkla alışveriş yapabilmektedir.
Ersağ parfümler, piyasada bulunan parfümlerden daha fazla kalıcılık ve en uygun fiyat garantisi ile müşterilerine hizmet etmektedir. Eğer siz de teninize en uygun olacak olan bir parfüm arayışında iseniz Ersağ markasının parfümlerinden uygun fiyatlarla yararlanabilirsiniz.

Ersağ Kadın Parfümleri

Ersağ kadın parfümleri oldukça geniş bir yelpazede kadınların hizmetine sunulmaktadır. Hemen hemen her kadının hoşlanabileceği ve tercih edebileceği bitki özleri ve aromatik bitkilerle hazırlanmış olan parfümlere, Ersağ aracılığı ile ulaşmak mümkündür. Fresh kokulardan, çiçek kokularına, biberiye kokusundan okyanus kokusuna kadar çeşitli parfümler bu markanın çatısı altında bulunmaktadır.
Ersağ kadın parfümü çeşitleri şunlardır:


Ersağ Deo Sprey Fresh
Ersağ Amira Bayan Parfümü
Ersağ Krizantem Parfüm
Ersağ Lilyum Parfüm
Ersağ Reyya Bayan Parfümü
Ersağ Lavinya Bayan Parfüm
Ersağ Gardenya Bayan Parfüm
Ersağ Frezya Bayan parfüm
Ersağ Esila Bayan Parfüm
Ersağ Ahenk Bayan Parfüm
Ersağ Açelya Bayan Parfüm (alkolsüz)

Ersağ Erkek Parfümleri

Ersağ erkek parfümleri farklı fiyatlarla ve farklı boyutlarla satışa sunulmaktadır. Hemen hemen her erkeğin hoşuna gidecek olan parfümlere tek bir marka üzerinden ulaşmak mümkündür. Ersağ, erkek müşterilerine pek çok seçeneği aynı anda sunmaktadır. Ersağ’ın erkek parfüm çeşitleri ise şunlardır:


Ersağ Deo Sprey Fresh
Ersağ Rüzgâr Bay Parfüm
Ersağ Poyraz parfüm
Ersağ Okyanus Parfüm
Ersağ Lodos Parfüm
Ersağ Kuzey Bay Parfüm
Ersağ Bora Bay Parfüm
Ersağ BKR Erkek Parfüm
Ersağ Ayaz Erkek Parfümü

Ersağ, parfüm almadan önce tester denemek isteyen ve farklı kokuları aynı anda deneyimlemek isteyen kadın ve erkek her müşterisine tester çantası hizmeti de sunmaktadır. Bu çantanın satın alınması ile birlikte kişiler, tester ürünler içerisindeki kendilerine en uygun olan parfüme karar verebilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir