Ersağ Banyo Wc Temizleyici

Ersağ Banyo & Wc Temizleyici nerelerde ve hangi şekilde kullanılmalıdır? Ersağ banyo wc temizlik ürünü nasıl hazırlanmalıdır? Ersağ banyo wc ile temizlik yaparsak mantar oluşturur mu? Banyo fayans lavaboları temizlerken cildinize zarar verir mi? Ersağ Banyo wc ürün kodu nedir ve ne Ersağ banyo wc ürünü ne kadara ve en ucuz nerden alabiliriz? Ersağ yeni üyelik yaparak sizde ersağ ailesine katılın sizde kimyasallar dan uzaklaşın.

Ersağ Banyo & Wc Temizleyici Nasıl Kullanılır ?

Mucizevi olan Ersağ Banyo  Wc ürünü daha önce hiç kullanılmamış lavabo ve eviye bataryaları, duşakabinler, banyo bataryaları, klozet ve lavabolar, fayans, mermer gibi temizliği zor olan yerlerde ilk kullanımda içerisine su ve başka ürün karıştırmadan direk olan kullanılmaktadır. Kullandığınız alanda daha önceden üzerinde kalmış kimyasal atıkları yani kireç sökücü yağ çözücü vs gibi daha önceden kullanmış olduğunuz kimyasal ürünlerin yerde barındırdığı gözle görülemeyen tehlikeli zehirleri ortadan kaldırarak hayatınıza sağlıklı bir yaşam sunmaktadır. Bitmedi daha sonraki Ersağ banyo wc ile temizlik yaptığınız yerler de yani kimyasalları yok ettiğiniz yerler de ersağ banyo ve wc ürününü 1/3 oranın da su karıştırarak kullanabilirsiniz hem cebinize tasarruf etmiş olacaksınız hemde evinizde kimyasal olan gözle görülmeyen kimyasallar dan Ersağ Banyo Wc ürünümüz sayesin de kurtulmuş olacaksınız. Ersağ Banyo Wc ürünümüz kesinlikle içerisinde kimyasal barınmadığı gibi mantar oluşuma sebep olmamakla birlikte elinize ve cildinize kesinlikle zarar vermemektedir. Kim sağlıklı bir yaşam sürmek istemez ki? Sizde bu ürüne sahip olup sağlıklı bir yaşam sürdürmek istiyorsanız yukarıdaki linkimizden Ersağ ücretsiz yeni üyelik linkimize tıklayarak üye olunuz ve sizlere sponsor olarak daha detaylı bilgilerimizi anlatarak hayatınızı kolaylaştıralım hemde evinizden para kazanma yollarını detaylı bir şekilde anlatalım.

 

Ersağ Banyo Wc Temizleyici Kullanmanın Faydaları

Ersağ Banyo Wc Temizleyici kullanarak banyo, lavobo ve tuvaletlerinizde oluşan kötü kokuları ilk kullanımınız da bile ortadan kaldırarak hoş bir koku yaymaktadır. Bu özel ürünümüz temizlik yapacağınız yerler için bitkilerden oluşan özel bir formül ile kimyasal içermeden özel olarak sizlere sunulmaktadır. Uygulaması ve kullanması kolay olan bu ürünümüzü kendinizi yormadan temizlik yapacağınız alana püskürterek temiz bir bez ile kolayca ovalayarak temizledikten sonra farkında bile olmadan bu pis alanlar da barınan 14 adet bakteriden kurtulmuş olacaksınız. Bu alanlar da barınan bakteriler nelerdir?

  • Metis-ilin dirençli Staphylococcus Aureus ve Antibiyotik direnci

Hastahane mikrobu adı altında bilinen bu ürün (MRSA) Metis-iline dirençli Staphylococcus aureus, ortaya çıktığı ilk zaman 1961 senesinde var olduğu net olarak açıklandıktan sonra dünya genelin de önemli sorun haline geldiği bilinmektedir. Günümüz yılların da MRSA izolatları hem hastanelerden  hem de toplu yaşam ortamlarından ötürü enfeksiyonlara yol açmaktadır.

  • Escherichia coli ATCC

Memeli yani doğum yapan tüm hayvanların ve insanların dışkısında var olan bir bakteri çeşididir. İnsanların bağırsaklarında her gün yüz milyardan daha çok E coli mikrobu geçerek dışarı gönderilmektedir. Bu yüzden kullanmanız gereken Ersağ Banyo Wc ürünü  banyo ve klozetleriniz de de son derece kullanılması önerilen bir üründür.

ÜRÜNÜMÜZ KESİNLİKLE (STPP) FOSFAT İÇERMEMEKTEDİR…

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir